• 1/4 Hyaluron -Filler Elasticity Denní krém SPF15
 • 2/4 hlavní benefity
 • 3/4 použití
 • 4/4 hlavní ingredience
 • 1/4 Hyaluron -Filler Elasticity Denní krém SPF15
 • 2/4 hlavní benefity
 • 3/4 použití
 • 4/4 hlavní ingredience

Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Denní krém SPF 15

4,5
15 recenzí
Denní krém proti stárnutí pleti pro zralou pleť
Vhodný pro všechny typy pleti
Vyplňuje hluboké vrásky

Anti-age Denní krém pro zralou pleť s SPF 15 a UVA ochranou

Vyplňuje hluboké vrásky a zlepšuje pružnost pleti. Pleť je na dotek pevná a na pohled svěží a zářivá.

Za mě je krém bezkonkurenční. Pleť je pak jemná, hladká, pružná a cítím se jako v 18 letech.

Dagmar, 2019

O produktu

Denní krém proti stárnutí pleti pro zralou pleť

Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Denní krém SPF 15 je denní krém proti stárnutí pleti, který vyplňuje hluboké vrásky a zlepšuje pružnost pleti. 

Jedinečné složení přináší několik omlazujících účinků. Inovativní kombinace vysoko- a nízkomolekulární kyseliny hyaluronové viditelně vyplňuje hluboké vrásky. Arctiin (aktivní složka, která prokazatelně urychluje obnovu kolagenu v  buňkách pleti) účinkuje společně se silymarinem (vysoce účinný antioxidant, který chrání před rozpadem kolagenových a elastinových vláken a zlepšuje prokrvení pleti na buněčné úrovni). Pleť je na dotek pevná a hladká a na pohled svěží a zářivá.   

Denní krém obsahuje také SPF 15 s UVA filtrem pro zvýšenou ochranu proti slunečnímu záření, které může prohlubovat vrásky a urychlovat tak proces stárnutí pleti.

Klinické a dermatologické studie

Klinické a dermatologické studie prokázaly velmi dobrou účinnost a kožní snášenlivost.

Klíčové závěry

Vedle dalších klinických a dermatologických studií proběhla také uživatelská studie (PIU) u 120 žen ve věku od 49 let. Po testování výrobku po dobu dvou týdnů uvedly tyto výsledky: 

 • 99 %: zlepšuje vzhled mé pleti
 • 98 %: pleť je na dotek znatelně pevnější
 • 98 %: intenzivně hydratuje pleť
 • 97 %: pleť je posílena 
 • 93 %: vrásky a linky jsou vyhlazenější
 • 86 %: výrobek je skvělý jako základ pod make-up 
 

Vlastnosti

 • rychle se vstřebává
 • nekomedogenní
 • skvělý jako podklad pod make-up
 • SPF 15
 • UVA ochrana
 • jemná parfemace

Použití

Použití

Pro vaši každodenní péči

Čištění

Pleť důkladně vyčistěte vhodným čisticím pleťovým přípravkem řady Eucerin DermatoCLEAN [HYALURON]. Pokud nosíte rezistentní voděodolnou řasenku, odličte ji před čištěním pomocí Eucerin DermatoCLEAN Odličovače očí.

Zjistit více

Tonizace

Zjistit více

Péče

Zjistit více

Speciální péče

Pro doplňující výživu pleti doporučujeme použít vhodný pečující výrobek v kombinaci s Eucerin Elasticity + Filler Pleťovým olejovým sérem. Naneste jej před nebo po vašem pečujícím výrobku. Pokud vám to bude příjemnější, můžete olejové sérum v dlani smíchat s pečujícím krémem a nanést je takto společně. 

Zjistit více

Doplňková ochrana

Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Denní krém SPF 30 a SPF 15 poskytují UVA a UVB ochranu. Pokud hledáte vyšší sluneční ochranu před UVA a UVB zářením a také před negativními účinky vysokoenergetického viditelného světla, doporučujeme Eucerin Emulzi na opalování proti vráskám SPF 50.

Zjistit více

Doporučení

Použijte tento výrobek, pokud …

Máte zralou pleť a hledáte denní krém pro zmírnění vrásek a zlepšení pružnosti pleti:

Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Denní krém SPF 15 vyplňuje hluboké vrásky a zlepšuje pružnost. Pleť je na dotek pevná a vypadá svěží a zářivá.

Chcete chránit vaši jemnou, zralou pleť před UV poškozením:

Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Denní krém SPF 15 obsahuje SPF 15 a UVA filtr pro účinnou ochranu před fotostárnutím a prohlubováním vrásek. 

Hledáte denní hydratační krém jako základ pod váš make-up:

Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Denní krém SPF 15 je ideální jako základ  pro make-up.

Vyzkoušejte jiný výrobek, pokud …

Hledáte denní krém pro zralou pleť s UVA a UVB ochranou, ale chtěli byste vyšší úroveň UVB ochrany:

Doporučujeme Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Denní krém SPF 30.

Chcete oční krém pro redukci vrásek a zlepšení pružnosti pleti:

Vyzkoušejte Hyaluron-Filler + Elasticity Oční krém SPF 15.

Hledáte noční krém pro redukci vrásek a zlepšení pružnosti pleti:

Vyzkoušejte Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity noční krém.

Chcete pleťové olejové sérum pro zlepšení pružnosti a odolnosti pleti:

Vyzkoušejte Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Pleťové olejové sérum.

Hledáte denní krém a hlavním problémem vaší zralé pleti je její ochabování a ztráta objemu a obličejových kontur:

Doporučujeme Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift Denní krém SPF 15 pro suchou pleť nebo Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift Denní krém SPF 15 pro normální až smíšenou pleť (podle vašeho typu pleti). 

Hledáte denní krém a hlavním problémem vaší pleti jsou první známky stárnutí - jemné linky a vrásky:

Doporučujeme Eucerin Hyaluron-Filler Denní krém SPF 15 pro suchou pleť nebo Eucerin Hyaluron-Filler Denní krém SPF 15 pro normální až smíšenou pleť nebo Eucerin Hyaluron-Filler Denní krém SPF 30, který je vhodný pro všechny typy pleti. 

Máte citlivou pleť a hledáte denní krém, který zmírní hloubku vrásek a pleť zpevní:

Vyzkoušejte Eucerin Q10 ACTIVE Denní krém.

Ingredience

Jak účinkuje

S přibývajícím věkem naše pleť produkuje stále méně kyseliny hyaluronové a snižuje se také její množství kolagenu a elastinu. Dochází ke změnám v její struktuře - tvoří se hluboké vrásky a pleť začíná ochabovat. Také funkce krevních cév se s věkem zhoršuje a pleť získává stále méně kyslíku a výživy – proto je naše pleť na pohled "unavená" a méně zářivá. 

Aktivní složky v Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Denním krému SPF 30 a SPF 15 a Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Nočním krému společně přinášejí řešení hned několika známek stárnutí.

Výrobek obsahuje inovativní kombinaci vysoko- a nízkomolekulární kyseliny hyaluronové, díky níž lze lépe cílit viditelné vyplňování hlubokých vrásek. 

Mladistvá pleť

Mladistvá pleť je pevná a zářivá (schematické znázornění)

Zralá pleť

Ve zralé pleti se tvoří vrásky a ubývá pružnost a zářivost (schematické znázornění)

Složení obsahuje také arctiin, aktivní složku, která prokazatelně urychluje obnovu kolagenu v buňkách pleti.

Denní krém SPF 30 je dále obohacen o olej z ostropestřce mariánského (který pleť intenzivně hydratuje a vyživuje) a Denní krém SPF 15 je obohacen o silymarin (silný antioxidant, který chrání před rozkladem kolagenních a elastinových vláken a zlepšuje cirkulaci v pleti na buněčné úrovni). Oba denní krémy poskytují UVA a UVB ochranu před slunečními paprsky, které mohou prohlubovat vrásky a urychlovat proces stárnutí pleti.  

Pleť je na pohled i na dotek pevná, hladká, svěží a zářivá. 

FAQ (4)

 • Jak zjistím, zda jsou výrobky řady Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity proti stárnutí pleti pro mne vhodné?

  Řada Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity  byla vyvinuta speciálně pro zralou pleť, a pro ty, jejichž primárním znakem stárnutí pleti je nedostatek pružnosti pleti a hluboké vrásky. I když je naše pleť stejně jedinečná jako my sami, a také odlišně stárne v závislosti na našich genetických predispozicích a životním stylu, toto jsou časté společné problémy zralé pleti u žen od 50 let. Výrobky společně napomáhají vyplnit hluboké vrásky a zlepšit pružnost pleti. Pleť je na dotek pevná a hladká a na pohled svěží a zářivá.     

  Pokud vás trápí spíše časnější stádium linek a vrásek, můžete vyzkoušet řadu Eucerin Hyaluron-Filler.

  Pokud vás trápí především ochabování pleti a ztráta objemu a obličejových kontur (k nimž často dochází u žen zhruba mezi 40. a 50. rokem), vyzkoušejte řadu řadu Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift, která byla vyvinuta speciálně pro vyplnění hlubokých vrásek a obnovu obličejových kontur pro liftingový účinek. 

  Další informace o různých fázích stárnutí pleti, které vám pomohou najít ten správný výrobek pro vás, si můžete přečíst v našem článku o pleti obličeje v různém věku.

 • V jakém věku bych měla začít používat Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity?

  Naše pleť je stejně jedinečná jako my sami, proto se odpověď na tuto otázku bude u každého z nás lišit a bude záviset na mnoha faktorech, jak vnitřních (jako jsou naše genetické predispozice), tak vnějších (např. množství slunečního záření, kterému byla naše pleť vystavena). Obecně platí, že první známky stárnutí pleti, jako jsou jemné linky a vrásky se začínají objevovat již po 30. roku věku a pro tyto problémy doporučujeme řadu Eucerin Hyaluron-Filler, která je cíleně řeší. Po čtyřicítce dochází u většiny z nás k ochabování pleti a ke ztrátě objemu a obličejových kontur, a proto se zde nejlépe hodí řada Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift. Po 50. roce většinou potřebujeme podpořit pružnost naší pleti, a v tomto případě je nejvhodnější řada Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity.  

  Máte-li jakékoliv pochybnosti, přečtěte si náš článek o pleti v různém věku nebo se obraťte na vašeho lékárníka či dermatologa.

 • Proč Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Denní krém SPF 15 obsahuje UVA a UVB ochranu?

  Pleť obličeje je vystavena slunci více než pokožka těla a je citlivější na škodlivé UVA/UVB záření, které může způsobit její fotostárnutí (předčasné stárnutí pleti vlivem slunečního záření). Je důležité pleť chránit a předcházet poškození DNA a hyperpigmentaci, proto je součástí složení našich výrobků SPF 15 a UVA filtr.

  Pokud hledáte silnější sluneční ochranu, naneste na pleť po použití vašeho Eucerin denního krému také Eucerin Emulzi na opalování proti vráskám SPF 50 nebo SPF 30. Složení tohoto výrobku obsahuje technologii Eucerin Advanced Spectral Technology, která kombinuje širokospektrální a fotostabilní UVA/UVB filtry 1 pro vysokou ochranu proti UV záření s licochalconem A, který neutralizuje volné radikály vznikající vlivem UV záření a vysokoenergetického viditelného světla (HEVIS). Tento opalovací přípravek také obsahuje kyselinu glycyrrhetinovou, která podporuje vlastní reparační mechanismus DNA pleti, a kyselinu hyaluronovou pro viditelnou redukci vrásek.

  1 Odpovídá vysokým standardům UVA a UVB ochrany definovaným organizací Cosmetics Europe. Úroveň UVA ochrany je vyšší než doporučuje EU.

 • Jaký výrobek bych měla používat na jemnou pleť okolo očí?

  Doporučujeme Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Oční krém SPF 15. Zlepšuje pružnost pleti a zároveň viditelně vyplňuje hluboké vrásky pro hladší a pevnější pleť. Poskytuje také UVA a UVB ochranu, což je důležité zejména pro citlivou oblast okolo očí.

4,5
15 recenzí *
14
0
0
0
1
 • Eva 01.01.2021
  Krásná a kvalitní dárková kazeta!
  Výborné krémy v krásném balení...
 • Eva 01.01.2021
  Krásná a kvalitní dárková kazeta!
  Výborné krémy v krásném balení...
 • Martina 04.11.2019
  Vzorka z lekarne
  Vyskusala som vzorku denneho kremu z lekarne.Prijemne ma prekvapil jemnou vonou,konzistenciou a teraz uz pouzivam celu radu.Denny,nocny,ocny aj serum.
 • Zobrazit další

Další doporučené produkty

Najít nejbližší lékárnu s výrobky Eucerin