• (1)
Ukázat recenze Napsat recenzi

Eucerin Elasticity+Filler Pleťové olejové sérum

Výživné pleťové olejové sérum pro zralou pleť

Zlepšuje pružnost a posiluje odolnost pleti. Pleť je na dotek hladká a získává zářivý vzhled.

Pleťové olejové sérum pro zralou pleť

Eucerin Elasticity+Filler Pleťové olejové sérum přináší hned několik omlazujících účinků. Výživné složení, které obsahuje olej z ostropestřce mariánského, vitamín E a arganový olej, zlepšuje pružnost pleti, pleť zpevňuje, posiluje její přirozenou odolnost a vyhlazuje její povrch. Toto olejové sérum zanechává povrch pleti hedvábně jemný.

Klinické studie

Klinické a dermatologické studie prokázaly velmi dobrou účinnost a kožní snášenlivost.

KLÍČOVÉ ZÁVĚRY

Vedle dalších klinických a dermatologických studií proběhla také uživatelská studie (PIU) u 120 žen ve věku od 49 let. Po testování výrobku po dobu dvou týdnů uvedly tyto výsledky:

 • 99 %: Zjemňuje strukturu pleti
 • 98 %: Zjemňuje vzhled pleti 
 • 98 %: Vyhlazuje pleť
 • 97 %: Zanechává na pleti příjemný pocit 
 • 96 %: Poskytuje mé pleti intenzivní výživu
 • 83 %: Nezanechává na pleti lepkavý film
   

Často kladené otázky

Pokud již používám Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Denní krém a Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Noční krém, proč potřebuji Pleťové olejové sérum?

S přibývajícím věkem je naše pleť stále sušší. Pleťová olejová séra jsou výživná zejména pro suchou a zralou pleť a mnoho našich zákaznic si oblíbilo specifické výhody, které přinášejí. Některé z klíčových složek v Elasticity+Filler Pleťovém olejovém séru jsou odlišné od těch v Denním a Nočním krému. Obsahuje olej z ostropestřce mariánského, vitamín E a – stejně jako noční krém – arganový olej. Výživné složení Pleťového olejového séra zlepšuje pružnost, zanechá pleť na dotek pevnější, zvyšuje její přirozenou odolnost a vyhlazuje povrch pleti. Také zanechává povrch pleti hedvábně jemný, což si pochvaluje mnoho našich spotřebitelek.

Kdy a jak bych měla používat Pleťové olejové sérum?

Eucerin Elasticity+Filler Pleťové olejové sérum můžete používat až dvakrát denně – ráno a/nebo večer. Naneste jej pod nebo na váš pečující denní/noční krém. Olejové sérum můžete také v dlani smíchat s pečujícím krémem a nanést oba současně.

Mohu použít Eucerin Elasticity+Filler Pleťové olejové sérum samostatně bez denního krému?

Ano, samozřejmě, pokud zjistíte, že tak je to pro vaši pleť nejlepší. Denní a noční krémy však mají složení, které prokazatelně vyplňuje hluboké vrásky a zlepšuje pružnost pleti. Ingredience, jako je arctiin (prokazatelně urychluje obnovu kolagenu v kožních buňkách) nebo silymarin (silný antioxidant, který chrání kolagen a elastin před oxidačním stresem a urychluje mikrocirkulaci v kožních buňkách) v Pleťovém olejovém séru obsaženy nejsou. Jeho složení také nepřináší výhody vysoko- a nízkomolekulární kyseliny hyaluronové (která účinkuje jak na povrchu pleti, tak v hlubších epidermálních  vrstvách pro lépe cílené a viditelné vyplnění hlubokých vrásek).  

Pokud se rozhodnete kdykoliv během dne používat pouze Pleťové olejové sérum, nezapomeňte, že – na rozdíl od Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Denního krému SPF 15 – neobsahuje SPF ani UVA filtr, proto budete muset použít další přípravek pro sluneční ochranu.

Ingredience

Použití

 • Používejte až dvakrát denně – pod nebo na váš denní či noční pečující krém nebo smíchané s ním. 
 • Naneste na dobře vyčištěnou pleť obličeje, krku a dekoltu.
 • Jemně vmasírujte do pleti.
 • Vyhněte se kontaktu s očima.  
 • Chcete-li dosáhnout nejlepších výsledků, používejte v kombinaci s dalšími výrobky z řady Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity.
 • Pokud potřebujete vyšší sluneční ochranu, naneste v dalším kroku Eucerin Emulzi na opalování proti vráskám SPF 50 nebo SPF 30.

Pleťové olejové sérum pro zralou pleť

Pro vaši každodenní péči

Čištění pleti výrobky Eucerin

Pleť důkladně vyčistěte vhodným čisticím pleťovým přípravkem řady Eucerin DermatoCLEAN [HYALURON]. Pokud nosíte rezistentní voděodolnou řasenku, odličte ji před čištěním pomocí Eucerin DermatoCLEAN Odličovače očí.

Nejlepší řešení hlubokých vrásek od značky Eucerin

Pro doplňující výživu pleti doporučujeme použít vhodný pečující výrobek v kombinaci s Eucerin Elasticity + Filler Pleťovým olejovým sérem. Naneste jej před nebo po vašem pečujícím výrobku. Pokud vám to bude příjemnější, můžete olejové sérum v dlani smíchat s pečujícím krémem a nanést je takto společně. 

 V případě potřeby naneste výrobek sluneční ochrany

Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Denní krém SPF 30 a SPF 15 poskytují UVA a UVB ochranu. Pokud hledáte vyšší sluneční ochranu před UVA a UVB zářením a také před negativními účinky vysokoenergetického viditelného světla, doporučujeme  Eucerin Emulzi na opalování proti vráskám SPF 50 nebo SPF 30.

Doporučení

Použijte tento výrobek, pokud …

Vyzkoušejte jiný výrobek, pokud …

Hledáte pleťové olejové sérum pro zlepšení pružnosti, posílení odolnosti a vyhlazení vaší zralé pleti:

Vyživující složené Eucerin Elasticity+Filler Pleťového olejového séra je obohaceno o esenciální oleje, zlepšuje pružnost pleti a zároveň ji zpevňuje a vyhlazuje. 

Máte suchou, zralou pleť a hledáte dodatečnou péči pro vyhlazení vaší pleti:

Eucerin Elasticity+Filler Pleťové olejové sérum lze použít v kombinaci s vaším denním a/nebo nočním krémem pro intenzivní výživu a pohodlí vaší pleti.

Hledáte denní krém pro zmírnění vrásek a zlepšení pružnosti pleti:
Hledáte noční krém pro zmírnění vrásek a zlepšení pružnosti pleti:
Hledáte oční krém pro zmírnění vrásek a zlepšení pružnosti pleti:

Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Výrobky proti stárnutí pleti pro pevnější, svěží a zářivou pleť

Struktura pleti se s přibývajícím věkem mění: nejprve se objevují jemné linky a vrásky, které se posléze prohlubují. Během dalších let naše pleť postupně ztrácí také svoji pevnost, zářivost a později také svoji pružnost.

Skupina výrobků Eucerin Hyaluron-Filler obsahuje tři inovativní řady s klinicky i dermatologicky prokázanými omlazujícími účinky. Každá řada se zaměřuje na jiný problém (vrásky, ztráta objemu a ztráta pružnosti) a poskytuje péči, kterou pleť potřebuje v jednotlivých fázích procesu stárnutí.


Výrobky Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity byly vyvinuty speciálně tak, aby vyplňovaly hluboké vrásky, zlepšovaly pružnost pleti a vyživovaly křehkou zralou pleť. Eucerin zde přináší inovativní kombinaci vysoko- a nízkomolekulární kyseliny hyaluronové a arctiinu, která viditelně vyplňuje hluboké vrásky a urychluje obnovu kolagenu v kožních buňkách. Pleť je na dotek pevná a hladká a vypadá svěží a zářivá.  


Řada obsahuje škálu hydratačních výrobků: denní krémy s UVA a UVB ochranou (u SPF 30 i 15), oční a noční krém. Dále nabízí hydratační pleťové olejové sérum bohaté na pečující lipidy.

Celkové hodnocení
 • (1)
5 z 5 bodů / 1 recenzí
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
Stále se snažíme zlepšovat naše výrobky.
Sdělte nám svůj názor a ohodnoťte náš výrobek.
Lucka,

Hebka plet

Skvele vyzivuje. Mam 30 a suchsiu plet. Sedi mi super hlavne jesen zima. Ostava hebkejsia

Eucerin Exkluziv Klub registrace

Staňte se členem!

 • Nabízíme užitečné informace, jak správně pečovat o různé typy pleti. 
 • Budete dostávat zprávy o novinkách a výhodných akčních nabídkách jako první.
 • Můžete se účastnit soutěží a exkluzivních testování produktů zdarma.
   

eucerin klub

Registrační formulář