• (1)
Ukázat recenze Napsat recenzi

Eucerin Elasticity+Filler Pleťové olejové sérum

Výživné pleťové olejové sérum pro zralou pleť

Zlepšuje pružnost a posiluje odolnost pleti. Pleť je na dotek hladká a získává zářivý vzhled.

Pleťové olejové sérum pro zralou pleť

Eucerin Elasticity+Filler Pleťové olejové sérum přináší hned několik omlazujících účinků. Výživné složení, které obsahuje olej z ostropestřce mariánského, vitamín E a arganový olej, zlepšuje pružnost pleti, pleť zpevňuje, posiluje její přirozenou odolnost a vyhlazuje její povrch. Toto olejové sérum zanechává povrch pleti hedvábně jemný.

Klinické studie

Klinické a dermatologické studie prokázaly velmi dobrou účinnost a kožní snášenlivost.

KLÍČOVÉ ZÁVĚRY

Vedle dalších klinických a dermatologických studií proběhla také uživatelská studie (PIU) u 120 žen ve věku od 49 let. Po testování výrobku po dobu dvou týdnů uvedly tyto výsledky:

 • 99 %: Zjemňuje strukturu pleti
 • 98 %: Zjemňuje vzhled pleti 
 • 98 %: Vyhlazuje pleť
 • 97 %: Zanechává na pleti příjemný pocit 
 • 96 %: Poskytuje mé pleti intenzivní výživu
 • 83 %: Nezanechává na pleti lepkavý film
   

Často kladené otázky

Pokud již používám Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Denní krém a Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Noční krém, proč potřebuji Pleťové olejové sérum?

S přibývajícím věkem je naše pleť stále sušší. Pleťová olejová séra jsou výživná zejména pro suchou a zralou pleť a mnoho našich zákaznic si oblíbilo specifické výhody, které přinášejí. Některé z klíčových složek v Elasticity+Filler Pleťovém olejovém séru jsou odlišné od těch v Denním a Nočním krému. Obsahuje olej z ostropestřce mariánského, vitamín E a – stejně jako noční krém – arganový olej. Výživné složení Pleťového olejového séra zlepšuje pružnost, zanechá pleť na dotek pevnější, zvyšuje její přirozenou odolnost a vyhlazuje povrch pleti. Také zanechává povrch pleti hedvábně jemný, což si pochvaluje mnoho našich spotřebitelek.

Kdy a jak bych měla používat Pleťové olejové sérum?

Eucerin Elasticity+Filler Pleťové olejové sérum můžete používat až dvakrát denně – ráno a/nebo večer. Naneste jej pod nebo na váš pečující denní/noční krém. Olejové sérum můžete také v dlani smíchat s pečujícím krémem a nanést oba současně.

Mohu použít Eucerin Elasticity+Filler Pleťové olejové sérum samostatně bez denního krému?

Ano, samozřejmě, pokud zjistíte, že tak je to pro vaši pleť nejlepší. Denní a noční krémy však mají složení, které prokazatelně vyplňuje hluboké vrásky a zlepšuje pružnost pleti. Ingredience, jako je arctiin (prokazatelně urychluje obnovu kolagenu v kožních buňkách) nebo silymarin (silný antioxidant, který chrání kolagen a elastin před oxidačním stresem a urychluje mikrocirkulaci v kožních buňkách) v Pleťovém olejovém séru obsaženy nejsou. Jeho složení také nepřináší výhody vysoko- a nízkomolekulární kyseliny hyaluronové (která účinkuje jak na povrchu pleti, tak v hlubších epidermálních  vrstvách pro lépe cílené a viditelné vyplnění hlubokých vrásek).  

Pokud se rozhodnete kdykoliv během dne používat pouze Pleťové olejové sérum, nezapomeňte, že – na rozdíl od Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Denního krému SPF 15 – neobsahuje SPF ani UVA filtr, proto budete muset použít další přípravek pro sluneční ochranu.

Ingredience

Použití

Pleťové olejové sérum pro zralou pleť

Pro vaši každodenní péči

Použijte Eucerin Čisticí pleťovou vodu

Použijte Eucerin DermatoCLEAN Čisticí pleťovou vodu pro přípravu pleti na vaše další pečující výrobky.

Použijte Eucerin Pleťové olejové sérum

Pro další výživu doporučujeme používat váš obvyklý pečující výrobek v kombinaci s Eucerin Elasticity+Filler Pleťovým olejovým sérem. Olejové sérum můžete používat až dvakrát denně – ráno a/nebo večer. Naneste jej pod nebo na váš pečující výrobek. Olej můžete také v dlani smíchat s pečujícím výrobkem a nanést oba současně.

Použijte Eucerin výrobky na opalování proti vráskám

Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Denní krém SPF 15 poskytuje UVB ochranu (SPF 15) a UVA filtr. Pokud hledáte dodatečnou ochranu před UVA a UVB zářením, a také před negativními účinky vysokoenergetického viditelného světla (HEVIS), vyzkoušejte Eucerin Emulzi na opalování proti vráskám SPF 50 nebo SPF 30.

Doporučení

Použijte tento výrobek, pokud …

Vyzkoušejte jiný výrobek, pokud …

Hledáte pleťové olejové sérum pro zlepšení pružnosti, posílení odolnosti a vyhlazení vaší zralé pleti:

Vyživující složené Eucerin Elasticity+Filler Pleťového olejového séra je obohaceno o esenciální oleje, zlepšuje pružnost pleti a zároveň ji zpevňuje a vyhlazuje. 

Máte suchou, zralou pleť a hledáte dodatečnou péči pro vyhlazení vaší pleti:

Eucerin Elasticity+Filler Pleťové olejové sérum lze použít v kombinaci s vaším denním a/nebo nočním krémem pro intenzivní výživu a pohodlí vaší pleti.

Hledáte denní krém pro zmírnění vrásek a zlepšení pružnosti pleti:
Hledáte noční krém pro zmírnění vrásek a zlepšení pružnosti pleti:
Hledáte oční krém pro zmírnění vrásek a zlepšení pružnosti pleti:

Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Výrobky proti stárnutí pleti pro pevnější, svěží a zářivou pleť

Struktura pleti se s přibývajícím věkem mění: nejprve se objevují jemné linky a vrásky, které se posléze prohlubují. Během dalších let naše pleť postupně ztrácí také svoji pevnost, zářivost a později také svoji pružnost.

Skupina výrobků Eucerin Hyaluron-Filler obsahuje tři inovativní řady s klinicky i dermatologicky prokázanými omlazujícími účinky. Každá řada má specifické zaměření (vrásky, ztráta objemu a ztráta pružnosti), díky němuž získá pleť potřebnou péči v každé fázi procesu stárnutí.

Výrobky Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity byly vyvinuty speciálně tak, aby vyplňovaly hluboké vrásky, zlepšovaly pružnost pleti a vyživovaly křehkou zralou pleť. Eucerin zde přináší inovativní kombinaci vysoko- a nízkomolekulární kyseliny hyaluronové, která viditelně vyplňuje hluboké vrásky. Arctiin (aktivní složka, která prokazatelně urychluje obnovu kolagenu v kožních buňkách) účinkuje spolu se silymarinem (vysoce účinný antioxidant, který chrání před rozpadem kolagenových a elastinových vláken a zlepšuje prokrvení pleti na buněčné úrovni). Pleť je na dotek pevná a hladká a vypadá svěží a zářivá.  

Řada obsahuje denní, noční a oční krém spolu s výživným a vyhlazujícím pleťovým olejovým sérem bohatým na pečující lipidy, které zlepšuje pružnost a podporuje odolnost pleti.

Overall Rating
 • (1)
5 z 5 bodů / 1 recenzí
5 Stars
1
4 Stars
0
3 Stars
0
2 Stars
0
1 Star
0
Stále se snažíme zlepšovat naše výrobky.
Sdělte nám svůj názor a ohodnoťte náš výrobek.
Lucka,

Hebka plet

Skvele vyzivuje. Mam 30 a suchsiu plet. Sedi mi super hlavne jesen zima. Ostava hebkejsia

Eucerin Exkluziv Klub registrace

Staňte se členem!

 • Nabízíme užitečné informace, jak správně pečovat o různé typy pleti. 
 • Budete dostávat zprávy o novinkách a výhodných akčních nabídkách jako první.
 • Můžete se účastnit soutěží a exkluzivních testování produktů zdarma.
   

eucerin klub

Registrační formulář