• 1/4
  • 2/4
  • 3/4
  • 4/4
  • 1/4
  • 2/4
  • 3/4
  • 4/4

Hyaluron-Filler + Elasticity Denní krém & Noční krém

0.0
0 recenzí
Zlepšení pružnosti pleti
Vyplnění vrásek
Redukce pigmentových skvrn
Denní a noční krém

O produktu

Řada Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity je speciálně vytvořena tak, aby pomáhala vyplňovat hluboké vrásky, redukovat pigmentové skvrny a posilovala pružnost pleti a její zářivost. Inovativní složení obsahuje vysoko- i nízkomolekulární kyselinu hyaluronovou, která viditelně vyplňuje hluboké vrásky zevnitř, zatímco účinná kombinace arctiinu a kreatinu (kolagen-elastin komplex) stimuluje produkci kolagenu a zlepšuje pružnost pleti. Klinicky ověřená složka thiamidol pak redukuje pigmentové skvrny s prvními viditelnými výsledky již za dva týdny.

Toto vánoční balení obsahuje

EUCERIN Hyaluron-Filler + Elasticity Denní krém proti vráskám SPF 15

Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Denní krém SPF 15 je denní krém proti stárnutí pleti, který vyplňuje hluboké vrásky a zlepšuje pružnost pleti. Jedinečné složení přináší několik omlazujících účinků. Inovativní kombinace vysoko- a nízkomolekulární kyseliny hyaluronové viditelně vyplňuje hluboké vrásky. Denní krém obsahuje také SPF 15 s UVA filtrem pro zvýšenou ochranu proti slunečnímu záření, které může prohlubovat vrásky a urychlovat tak proces stárnutí pleti.

Více informací o produktu a jeho složení najdete zde.

EUCERIN Hyaluron-Filler + Elasticity Noční krém

Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Noční krém je krém proti stárnutí pleti, který vyplňuje hluboké vrásky, zlepšuje pružnost pleti a koriguje stařecké skvrny. Jedinečná receptura přináší mnohostranné účinky proti stárnutí pleti. Inovativní kombinace vysokomolekulární a nízkomolekulární kyseliny hyaluronové viditelně vyhlazuje hluboké vrásky, zatímco dexpanthenol podporuje proces regenerace pleti v noci.

Více informací o produktu a jeho složení najdete zde.

Další vánoční balíčky

Související články

Najít nejbližší lékárnu s výrobky Eucerin