• (0)
Napsat recenzi

Eucerin DermoCapillaire Tonikum proti vypadávání vlasů

Tonikum proti vypadávání vlasů

Tonikum proti vypadávání vlasů bylo vyvinuto pro posílení vlasových kořínků díky podpoře jejich energetického zásobování a zpomalení procesu řídnutí vlasů.

Re-vitalizing scalp treatment for thinning hair

Eucerin DermoCapillaire Tonikum proti vypadávání vlasů bylo vyvinuto speciálně pro zpomalení dědičně podmíněného vypadávání vlasů, nejčastější příčiny úbytku vlasů u mužů i žen. Obsahuje zklidňující licochalcon A pro zmírnění mikrozánětů vlasové pokožky, které oslabují vlasové kořínky. Obsahuje také kreatin a karnitin, které pomáhají posílit vlasové kořínky a zpomalují proces řídnutíí vlasů. Používejte jej ve spojení s Eucerin DermoCapillaire Šamponem proti vypadávání vlasů.

Klinické studie

Dermatologické a klinické studie prokázaly účinnost a velmi dobrou kožní snášenlivost u vlasové pokožky osob s dědičně daným vypadáváním vlasů.

MAIN FINDINGS

 • Pomáhá posílit vlasové kořínky podporou jejich energetického zásobování.
 • Zpomaluje proces řídnutí vlasů.
 • Zmírňuje mikrozáněty vlasové pokožky. 
 • Spotřebitelé potvrzují: posiluje vlasy: 91 % *; vlasy se zdají hustší a silnější: 84 % * * In-use studie Eucerin DermoCapillaire přípravků proti vypadávání vlasů (šampon + tonikum) s 92 ženami, míra souhlasu.

Ingredience

Použití

 • Eucerin DermoCapillaire Tonikum proti vypadávání vlasů používejte denně po umytí vlasů (lze použít na pokožku i bez předchozího mytí). V případě potřeby je možné aplikovat dvakrát denně - ráno a večer. 
 • S tonikem doporučujeme používat Eucerin DermoCapillaire Šampon proti vypadávání vlasů jako preventivní režim, když si všimnete prvních známek řídnutí vlasů.

Chcete-li dosáhnout nejlepších výsledků, aplikujte tonikum přímo na vlasovou pokožku.

Pro Vaši každodenní péči

Umyjte si vlasy jako obvykle. Tonikum můžete používat na vlhkou nebo suchou pokožku. Otočením odstraňte víčko z lahvičky.

Rozdělte vlasy a naneste výrobek přímo na vlasovou pokožku. Použijte na celou hlavu, zvláštní pozornost věnujte extrémně postiženým oblastem.

Konečky prstů jemně vmasírujte tonikum do pokožky. Neoplachujte. Po aplikaci můžete vlasy upravit jako obvykle.

Doporučení

Používejte Eucerin DermoCapillaire Tonikum proti vypadávání vlasů, pokud…

Vyzkoušejte jiný výrobek, pokud …

Trpíte geneticky daným vypadáváním vlasů.

Eucerin DermoCapillaire Tonikum proti vypadávání vlasů prokazatelně zpomaluje proces řídnutí vlasů, který má dědičnou příčinu.

Chcete zpomalit řídnutí vlasů.

Eucerin DermoCapillaire Tonikum proti vypadávání vlasů stimuluje vlasové kořínky a zpomaluje řídnutí vlasů.

Příčinou vypadávání Vašich vlasů může být Vášmomentální zdravotní stav.

Eucerin DermoCapillaire Tonikum proti vypadávání vlasůe bylo vyvinuto pro dědičně podmíněné vypadávání vlasů. Poraďte se svým lékařem nebo dermatologem, pokud se domníváte, že vypadávání vlasů může být způsobeno jinou příčinou.

Často kladené otázky

Proč mám používat Eucerin DermoCapillaire Šampon proti vypadávání vlasů společně s Eucerin DermoCapillaire Tonikem proti vypadávání vlasů?

Eucerin DermoCapillaire Šampon proti vypadávání vlasů byl speciálně vyvinut, aby připravil vlasovou pokožku a podpořil účinek Eucerin DermoCapillaire Tonika proti vypadávání vlasů. Režim péče Eucerin DermoCapillaire proti vypadávání vlasů má dermatologicky prokázanou schopnost pomáhat posilovat  vlasové kořínky a zpomalovat proces řídnutí vlasů.

Mohou mi díky výrobkům Eucerin DermoCapillaire proti vypadávání vlasů opět dorůst vlasy?

Bohužel ne, a nevíme o žádných kosmetických výrobcích, které by toto skutečně dokázaly. Ale Eucerin DermoCapillaire Šampon proti vypadávání vlasů společně s Eucerin DermoCapillaire Tonikem proti vypadávání vlasů má dermatologicky prokázanou schopnost pomáhat posilovat  vlasové kořínky a zpomalovat proces řídnutí vlasů.

Šampony a tonika

Přípravky Eucerin DermoCapillaire zmírňují mikrozáněty na vlasové pokožce, které hrají hlavní roli u potíží jako jsou lupy, suchá a svědící vlasová pokožka, citlivá pokožka a některé formy vypadávání vlasů. Šampony a tonika navrací vlasové pokožce optimální rovnováhu a pečují o vlasy od kořínků ke konečkům.

Celkové hodnocení
 • (0)
0 z 5 bodů / 0 recenzí
5 Stars
0
4 Stars
0
3 Stars
0
2 Stars
0
1 Star
0
Stále se snažíme zlepšovat naše výrobky.
Sdělte nám svůj názor a ohodnoťte náš výrobek.

Eucerin Exkluziv Klub registrace

Staňte se členem!

 • Nabízíme užitečné informace, jak správně pečovat o různé typy pleti. 
 • Budete dostávat zprávy o novinkách a výhodných akčních nabídkách jako první.
 • Můžete se účastnit soutěží a exkluzivních testování produktů zdarma.
   

eucerin klub

Registrační formulář