• (0)
Napsat recenzi

Eucerin DermoCapillaire Tonikum proti vypadávání vlasů

Tonikum na vlasovou pokožku proti vypadávání vlasů

Tonikum proti vypadávání vlasů, které posiluje vlasové kořínky tím, že podporuje jejich energetické zásobování.

Revitalizační tonikum proti vypadávání vlasů

Eucerin DermoCapillaire Tonikum proti vypadávání vlasů bylo vyvinuto speciálně pro osoby, které trpí řídnutím vlasů vlivem dědičně podmíněného vypadávání vlasů (nejčastější příčina úbytku vlasů u mužů i žen). Obsahuje karnitin a kreatin - dvě účinné látky přirozeně se vyskytující v těle, které pomáhají posilovat vlasové kořínky tím, že podporují jejich energetické zásobování - a zklidňující licochalcon A, který zmírňuje mikrozáněty vlasové pokožky, které oslabují vlasové kořínky. 

Při pravidelném používání tonikum proti vypadávání vlasů pomáhá stimulovat vlasové folikuly a podporovat tak růst stávajících vlasů. Používejte v kombinaci s Eucerin DermoCapillaire Šamponem proti vypadávání vlasů.

Klinické studie

Klinické a dermatologické studie prokázaly účinnost a velmi dobrou snášenlivost tonika u osob, které trpí dědičně podmíněným vypadáváním vlasů.

MAIN FINDINGS

  • Pomáhá posilovat vlasové kořínky tím, že podporuje jejich energetické zásobování
  • Zmírňuje mikrozáněty vlasové pokožky

Často kladené otázky

Proč mám používat Eucerin DermoCapillaire Šampon proti vypadávání vlasů společně s Eucerin DermoCapillaire Tonikem proti vypadávání vlasů?

Eucerin DermoCapillaire Šampon proti vypadávání vlasů byl speciálně vyvinut, aby připravil vlasovou pokožku a podpořil účinek Eucerin DermoCapillaire Tonika proti vypadávání vlasů. Komplexní péče Eucerin DermoCapillaire proti vypadávání vlasů má klinicky a dermatologicky prokázanou schopnost pomáhat posilovat vlasové kořínky tím, že podporuje jejich energetické zásobování.

Mohou mi díky výrobkům Eucerin DermoCapillaire proti vypadávání vlasů opět dorůst vlasy?

Bohužel ne, a nevíme o žádných kosmetických výrobcích, které by toto skutečně dokázaly. Ale Eucerin DermoCapillaire Šampon proti vypadávání vlasů společně s Eucerin DermoCapillaire Tonikem proti vypadávání vlasů mají dermatologicky prokázanou schopnost pomáhat posilovat vlasové kořínky tím, že podporují jejich energetické zásobování.

Ingredience

Použití

  • Eucerin DermoCapillaire Tonikum proti vypadávání vlasů používejte denně po umytí vlasů (lze použít na vlasovou pokožku i bez předchozího mytí). V případě potřeby je možné aplikovat dvakrát denně - ráno a večer. 
  • S tonikem doporučujeme používat Eucerin DermoCapillaire Šampon proti vypadávání vlasů jako preventivní péči, když si všimnete prvních známek řídnutí vlasů.

Žena nanáší Tonikum proti vypadávání vlasů na vlasovou pokožku
Chcete-li dosáhnout nejlepších výsledků, aplikujte tonikum přímo na vlasovou pokožku

Pro Vaši každodenní péči

Žena si myje vlasy šamponem před nanesením tonika proti vypadávání vlasů

Umyjte si vlasy běžným způsobem. Tonikum lze použít na vlhkou nebo suchou vlasovou pokožku. Otočením odstraňte víčko z lahvičky.

Pro stimulaci vlasových folikulů pomocí Tonika proti vypadávání vlasů

Mezi jednotlivými prameny vlasů nanášejte výrobek přímo na vlasovou pokožku. Použijte na celou plochu hlavy, zvláštní pozornost věnujte výrazně postiženým oblastem.

Žena nanáší Tonikum proti vypadávání vlasů na vlasovou pokožku

Konečky prstů jemně vmasírujte tonikum do vlasové pokožky. Neoplachujte. Po aplikaci můžete vlasy upravit jako obvykle.

Doporučení

Použijte tento výrobek, pokud …

Vyzkoušejte jiný výrobek, pokud …

Trpíte geneticky podmíněným vypadáváním vlasů:

Eucerin DermoCapillaire Tonikum proti vypadávání prokazatelně posiluje vlasové kořínky tím, že podporuje jejich energetické zásobování. 

Příčinou vypadávání vlasů může být váš momentální zdravotní stav:

Eucerin DermoCapillaire Tonikum proti vypadávání vlasů bylo vyvinuto pro dědičně podmíněné vypadávání vlasů. Pokud se domníváte, že vypadávání vlasů může být způsobeno jinou příčinou, poraďte se svým lékařem nebo dermatologem.

Eucerin DermoCapillaire Produkty pro vlasovou pokožku a vlasy

Přípravky Eucerin DermoCapillaire zbavují vlasovou pokožku mikrozánětů - hlavní příčiny problémů, jako jsou lupy, suchá a svědící vlasová pokožka, citlivá vlasová pokožka a některé formy řídnutí vlasů. Šampony a tonika pro vlasovou pokožku obnovují zdravou rovnováhu vlasové pokožky a pečují o vaše vlasy od kořínků až ke konečkům.

Celkové hodnocení
  • (0)
0 z 5 bodů / 0 recenzí
5 Stars
0
4 Stars
0
3 Stars
0
2 Stars
0
1 Star
0
Stále se snažíme zlepšovat naše výrobky.
Sdělte nám svůj názor a ohodnoťte náš výrobek.

Eucerin Exkluziv Klub registrace

Staňte se členem!

  • Nabízíme užitečné informace, jak správně pečovat o různé typy pleti. 
  • Budete dostávat zprávy o novinkách a výhodných akčních nabídkách jako první.
  • Můžete se účastnit soutěží a exkluzivních testování produktů zdarma.
     

eucerin klub

Registrační formulář