Novinka
 • 1/4 Dermopure Micelární voda 200 ml
 • 2/4 Benefity
 • 3/4 Použití
 • 4/4 ingredience
 • 1/4 Dermopure Micelární voda 200 ml
 • 2/4 Benefity
 • 3/4 Použití
 • 4/4 ingredience

Eucerin DermoPure Čisticí micelární voda

 • star-stroke
 • star-stroke
 • star-stroke
 • star-stroke
 • star-stroke
0
0 recenzí
tick Odstraňuje make-up a přebytečný kožní maz
tick Čistí pleť bez dráždění či narušení přirozené ochrany vlhkosti pleti
tick Poskytuje okamžitý pocit svěžesti

Problematická pleť

Jemná, ale účinná čisticí micelární voda, která odstraňuje make-up a přebytečný kožní maz

invalid-name

 Tento produkt je fantastický. Pokud chcete čistou a zdravě vypadající pleť, vřele doporučuji.

copy
Louise, 2019

O produktu

Micelární voda pro aknózní pleť

Eucerin DERMOPURE Micelární voda je efektivní řešení s APG komplexem: spojuje účinnost čisticího pleťového mléka, odličovače očí a čisticí pleťové vody. 
Složení micelární vody je bez alkoholu a jemně, ale účinně odstraňuje veškerý vodou rozpustný oční a pleťový make-up, aniž by dráždila nebo narušila přirozenou ochrannou bariéru pleti. Rychle a pohodlně pomáhá připravit pleť pro následné použití lokálního léčiva na akné nebo hydratačního produktu. Bylo testováno a prokázáno, že tato micelární voda je kompatibilní s citlivou pletí a lze ji použít i pro oblast očí. Zanechává pleť čistou, zklidněnou a vláčnou. Je tak dobře připravená pro následné pečující produkty.  
Micelární voda může být používána i v průběhu dermatologické léčby pomocí léků a během těhotenství.

Klinické studie

Klinické a dermatologické studie potvrdily velmi dobrou kožní snášenlivost a účinnost u problematické pleti. Vhodné pro citlivou pleť. 

Klíčová zjištění

Produkt byl testován v kontrolovaných studiích užívání u žen ve věku od 18 do 75 let. Vzorek zahrnoval dobrovolníky s citlivou pletí. Byly zaznamenány následující výsledky:

Zlepšila se hydratace pleti: Eucerin DERMOPURE Micelární voda nevysušuje pleť a hydratace se významně zvyšuje po jednom týdnu pravidelného užívání.
Bylo prokázáno, že produkt je vhodný pro citlivou pleť včetně citlivé pleti kolem očí. Také bylo potvrzeno, že produkt je bezpečný pro nositele kontaktních čoček.

Vlastnosti

textura

 • nekomedogenní
 • nezpůsobuje tvorbu akné
 • bez parfemace
 • bez alkoholu
 • bez umělých barviv
 • bez barviv
 • bez parabenů
 • oftalmologicky testované
 • vhodné pro nositelky kontaktních čoček

Použití

Použití

čištění pleti

 • Použijte ráno a večer
 • Aplikujte na odličovací tampon a lehce otřete oči, obličej a dekolt
 • Použijte nový odličovací tampon pro každou aplikaci
 • Opakujte, dokud není polštářek odličovacího tamponu čistý
 • Neoplachujte
 • Poté použijte vhodný pečující produkt. Ujistěte se, že na den použijete produkt s ochranným slunečním faktorem. 

Doporučení pro vaši každodenní péči o pleť

vyčištění pleti

Vyčistěte a tonizujte pleť

Čistěte pleť ráno a večer:
ráno: odstraňte kožní maz a odumřelé kožní buňky, které se nahromadily přes noc
večer: odstraňte make-up a nečistoty nahromaděné za celý den


Používejte jemné čisticí přípravky, jako např. Eucerin DERMOPURE Čisticí gel spolu s vlažnou vodou a následně použijte vhodnou čisticí pleťovou vodu. Pro docílení co nejlepšího výsledku používejte jednou týdně peeling, který uvolní póry a vyhlazuje povrch pleti. 

Nedoporučujeme používat Čisticí pleťovou vodu na bázi alkoholu a Čisticí peeling spolu s léky na akné, protože mohou způsobit větší citlivost pleti. Pokud je pro vás osvěžení pleti tonizačním přípravkem důležité, vyzkoušejte Eucerin DERMOPURE Micelární vodu, která je bez alkoholu.

Zjistit více
péče o pleť

Péče

Výběr pečujícího přípravku závisí na závažnosti vašeho akné a typu vaší léčby. 

Pokud podstupujete dermatologickou léčbu, Eucerin DERMOPURE Zklidňující krém vám pomůže zmírnit vedlejší účinky, jako je intenzivní suchost pleti. Krém by měl být aplikován až 5 minut po nanesení lokálních medikamentů, aby se mohly dostatečně vstřebat. 
Pokud máte mírnou až střední formu závažnosti akné, ale nepodstupujete dermatologickou léčbu, použijte ráno a večer zklidňující a zmatňující přípravek, jako např. Eucerin DERMOPURE Zmatňující emulzi

Pro dlouhodobě čistší a hladší pleť, začleňte do vaší každodenní péče Sérum pro regeneraci pleti. Je vhodné pro všechny typy problematické pleti, pokud aktuálně nepodstupujete dermatologickou léčbu akné a mělo by být používáno jednou denně - ideálně večer. Můžete ho použít před nanesením zmatňující emulze nebo samostatně. 

Zjistit více
Ochrana pře slunečním zářením

Ochrana pře slunečním zářením

Sluneční ochrana je důležitou součastí vaší ranní péče o pleť. Vady pleti mohou způsobit problémy s pigmentací, pokud jsou vystaveny slunečnímu záření a léky proti akné mohou způsobit, že kůže poškozená vadami je ještě citlivější na UV záření. Eucerin Ochranný krémový gel na opalování na obličej Oil Control  SPF 30 a SPF 50+ nabízí úroveň ochrany, kterou vaše pokožka potřebuje a která by měla být aplikována před použitím make-upu. Pokud používáte ochranu proti slunci po lokálně aplikované léčbě akné, počkejte pět minut, aby léčba byla co nejvíce účinná. 

Zjistěte více o problematice akné a ochraně před slunečním zářením.

Zjistit více
Krycí korektor a make-up

Krycí korektor a make-up

Zakryjte nedokonalosti a vyrovnejte povrch pleti podkladovou bází a/nebo krycím korektorem. Vyberte si produkty, které jsou nekomedogenní (neucpávají póry) a ideálně ty, které obsahují složení pro zlepšení vzhledu problematické pleti. Ujistěte se, že před spaním odstraníte všechen make-up.

Zjistit více

Je toto ten správný produkt pro moji pleť?

Použijte tento produkt, pokud…

Hledáte jemný, ale účinný čisticí pleťový produkt bez alkoholu.

Hledáte rychlé a efektivní řešení čištění pleti spojující v sobě účinnost čisticího pleťového mléka, odličovače očí a čisticí pleťové vody.

Zkuste jiný produkt, pokud…

Potřebujete odstranit voděodolnou řasenku a oční make-up.

FAQ (4)

 • Je Eucerin DERMOPURE Micelární voda vhodná pro odstranění make-upu?

  Ano. Bylo klinicky a oftalmologicky testováno a prokázáno, že produkt je kompatibilní s citlivou pletí kolem očí, stejně jako s očima. Oblast okolo očí je obzvlášť citlivá s rozdílnou hodnotou pH než má pleť na zbytku obličeje. Eucerin DERMOPURE Micelární voda respektuje tyto rozdílnosti a byla vyvinuta s pH 7.4 - optimální hodnota pH pro oblast očí. Eucerin DERMOPURE Micelární voda odstraní veškerý vodou rozpustný oční make-up.

 • Opravdu musím čistit svou pleť ráno i večer?

  Ano. Vaše pleť během noci tvrdě pracuje na své obnově, tedy při ranním čistění odstraňujete kožní maz (mastná látka, kterou přirozeně produkuje vaše pleť, aby zabránila vysušování). Na konci dne je potřeba odstranit maz, pot a veškerý make-up. Čištěním pleti se také ujišťujete, že vaše pleť plně absorbuje aktivní ingredience pečujících pleťových přípravků. 

 • Co znamená název „micelární“?

  Micely jsou malé, mikroskopické shluky molekul povrchově aktivních látek. Každá molekula má silně polární (hydrofilní) hlavu, která je přitahována k molekulám vody, a nepolární (hydrofobní) ocas hydrokarbonového řetězce, který odpuzuje vodu a současně se připojuje k olejovým složkám a mastnotě v nečistotách. Tyto protichůdné síly uvolňují nečistoty a zadržují je ve vodě, která se otře odličovacím tamponem. Micelární čisticí produkty se používají bez vody a jsou obzvláště vhodné pro citlivou pleť.

 • Kdy bych měla použít DERMOPURE Micelární vodu a kdy bych měla použít Eucerin DERMOPURE Čisticí pleťovou vodu?

  Micelární voda je čisticí pleťové mléko, pleťová voda a odstraňovač make-upu v jednom, tedy je určená k rychlému a pohodlnému čištění vaší pleti. Pleťová voda se používá po speciálním pleťovém čisticím produktu jako je například Eucerin DERMOPURE Čisticí gel a připravuje pleť pro další následnou péči. 

  Eucerin DERMOPURE Čisticí pleťová voda je zvláště vhodná pro mastnou a problematickou pleť, jelikož ji příjemně osvěžuje, ale protože obsahuje alkohol, nedoporučujeme ji používat při užívání léků proti akné. Pokud podstupujete léčbu akné medikamenty a rádi používáte pleťovou vodu, použijte Eucerin DERMOPURE Micelární vodu, abyste pleť zjemnili po důkladném vyčištění Eucerin DERMOPURE Čisticím gelem. 

Další doporučené produkty

Najít nejbližší lékárnu s výrobky Eucerin