Čisticí micelární voda od značky Eucerin 100ml
 • (12)
Ukázat recenze Napsat recenzi

DermatoCLEAN [HYALURON] Čisticí micelární voda 3 v 1

Pro všechny typy pleti

Jemný, ale účinný micelární pěnivý čisticí výrobek, který z pleti odstraňuje nečistoty a voděodolný make-up. Obohacená o hydratační složky, které pleť čistí, aniž by ji vysušovaly. Vhodná pro každodenní použití a pro citlivou pleť.

 

Čisticí micelární voda pro pleť obličeje

Eucerin DermatoCLEAN [HYALURON] Čisticí micelární voda 3 v 1 je jemný, ale účinný pleťový čisticí výrobek, který odstraňuje nečistoty a pleťový i oční make-up, aniž by pleť vysušoval. 

Naše čisticí micelární voda kombinuje extra jemný čisticí komplex s kyselinou hyaluronovou a dalšími hydratačními složkami přírodního původu, a tak pleti pomáhá zachovat si svoji přirozenou hydratační rovnováhu. Zanechává pleť čistou, svěží a jemnou. 

Eucerin DermatoCLEAN [HYALURON] Čisticí micelární voda 3 v 1 přináší řešení pro rychlé a pohodlné čištění vhodné pro všechny typy pleti. Klinické a dermatologické testy prokázaly, že je vhodná pro citlivou pleť.

Klinické studie

Klinické a dermatologické studie prokázaly velmi dobrou účinnost a snášenlivost i u citlivé pleti, včetně citlivé pleti okolo očí.

 

KLÍČOVÉ ZÁVĚRY

Provedli jsme studii hydratačních účinků (1) u 27 žen ve věku mezi 25 a 65 lety, které používaly EucerinDermatoCLEAN [HYALURON] Čisticí micelární vodu 3 v 1 dvakrát denně po dobu jednoho týdne. Výsledky byly hodnoceny za použití korneometru (běžně používaný snímač pro měření hydratace pleti) a prokázaly:

 • Zvýšení hydratace pleti u 81% dobrovolnic
 • Průměrný nárůst v hodnotách naměřených korneometrem o 12%

V dalším výzkumu jsme použili technologii tepelného mapování k testování hydratace pleti před i po použití EucerinDermatoCLEAN [HYALURON] Čisticí micelární vody 3 v 1(2). Výsledky (zobrazené níže) ukazují významné zvýšení hydratace pleti 10 minut po použití micelární vody.  

Testy tepelným mapováním také prokázaly, že EucerinDermatoCLEAN [HYALURON] Čisticí micelární voda 3 v 1 výrazně snižuje množství kožního mazu na pleti, proto je ideální pro mastné a kombinované typy pleti. 

 

1 Výzkum společnosti BDF, Hydratační, čisticí a pečující účinky na pleť, Německo, leden 2010

2 Výzkum společnosti BDF, Studie DermatoClean Design STDY-067045 na 4 dobrovolnících

Ingredience

Použití

 • Pomocí odličovacího tamponu naneste na obličej, krk a dekolt.
 • Jemně otřete pleť, v případě potřeby zopakujte i pomocí více tamponů, dokud nebude tampon čistý.

 

Jak používat čisticí pleťovou micelární vodu

Doporučení

Použijte tento výrobek, pokud …

Vyzkoušejte jiný výrobek, pokud ...

Hledáte pohodlné řešení pro čištění pleti.

Eucerin DermatoCLEAN [HYALURON] Čisticí micelární voda 3 v 1 se snadno a rychle používá a je vhodná pro všechny typy pleti, včetně citlivé pleti.

Chcete čisticí pleťový výrobek, který vaši pleť účinně vyčistí, aniž by ji vysušoval.

Hledáte ideální čisticí pleťový výrobek, který vaši pleť připraví na vstřebání účinných látek ve vašich pečujících výrobcích.

Hledáte micelární čisticí výrobek pro každodenní použití a dáváte přednost přípravku, který můžete opláchnout pro důkladnější čištění:

Vyzkoušejte Eucerin DermatoCLEAN [HYALURON] Čisticí micelární pěnu, která je vhodná pro všechny typy pleti, včetně citlivé pleti.

Rádi používáte micelární vodu, ale máte aknózní pleť:

Eucerin DERMOPURE Micelární voda byla vyvinuta speciálně pro pleť se sklony k nedokonalostem a akné.

Chcete odlíčit voděodolnou řasenku a voděodolný oční make-up:

Před čištěním doporučujeme použít Eucerin DermatoCLEAN Odličovač očí.  

Hledáte čisticí pleťový gel pro normální až smíšenou pleť:
Máte suchou pleť a hledáte čisticí výrobek s konzistencí krémového mléka:

Často kladené otázky

Je bezpečné používat Eucerin Čisticí micelární vodu 3v1 DermatoCLEAN k odstranění očního make-upu?

Ano, v klinických a oftalmologických testech byla prokázána jeho kožní snášenlivost i u citlivé pokožky a očí.  
Oční partie jsou obzvláště jemné a citlivé a mají jinou hodnotu pH než pleť na zbytku obličeje.
Eucerin Čisticí micelární voda 3v1 DermatoCLEAN byla proto speciálně vyvinuta s pH 7,4 – optimálním pH pro oblast kolem očí. 
Eucerin Čisticí micelární voda 3v1 DermatoCLEAN odstraňuje veškerý vodou rozpustný oční make-up. Neodstraňuje však dostatečně voděodolný make-up a řasenku. Pro účinné odstranění voděodolného make-upu doporučujeme Eucerin Odličovač voděodolného očního make-upu DermatoCLEAN.

Musím skutečně svoji pleť čistit ráno i večer?

Ano. Vaše pleť přes noc "tvrdě pracuje" na své obnově. Ranním čištěním tak odstraníte kožní maz, který Vaše pleť přirozeně vytváří, aby zabránila vysychání. Na konci dne je potřeba odstranit maz, pot a veškerý make-up, který jste měla přes den. Je vědecky dokázáno, že vyčištěná pleť lépe dýchá. Čistěním pleti také zajistíte, že bude schopna vstřebávat aktivní složky z pečujících přípravků.

Co znamená micelární?

Micely jsou malé, mikroskopické shluky molekul surfaktantů kulovitého tvaru se silně polární (hydrofilní) "hlavou" a nepolárním (hydrofobním) "ocasem" hydrokarbonového řetězce. Micelární čisticí výrobky je možné používat bez vody a jsou obzvláště vhodné pro citlivou pleť.

Eucerin DermatoCLEAN [HYALURON] Šetrné, ale účinné čištění pro citlivou pleť

Důkladné každodenní čištění je prvním krokem v účinné péči o pleť. Čištění pleti ráno i večer odstraňuje nečistoty, make-up a přebytečný kožní maz a tonizace pomáhá obnovit přirozené pH pleti. Čistá pleť je lépe schopna vstřebávat účinné látky v pečujících přípravcích. 

Eucerin DermatoCLEAN [HYALURON] je komplexní řada čisticích pleťových výrobků, které vyhovují všem typům pleti a požadavkům spotřebitelů: čisticí pleťový gel, čisticí pleťové mléko, čisticí micelární pěna a čistící micelární voda spolu s čistící pleťovou vodou a odličovačem očí. 

Řada jemných, ale účinných výrobků byla vyvinuta speciálně tak, aby nevysušovala pleť. Čistící přípravky Eucerin kombinují extra jemný čisticí komplex s kyselinou hyaluronovou a dalšími hydratačními složkami přírodního původu, a tak pleti pomáhají zachovat si svoji přirozenou hydratační rovnováhu. 

Klinické a dermatologické testy prokázaly, že všechny výrobky v této řadě jsou vhodné pro citlivou pleť. Zanechávají pleť čistou a jemnou.


Celkové hodnocení
 • (12)
5 z 5 bodů / 12 recenzí
5
12
4
0
3
0
2
0
1
0
Stále se snažíme zlepšovat naše výrobky.
Sdělte nám svůj názor a ohodnoťte náš výrobek.
Dagmar,

Micelarna voda 3v1

Pouzivam a je perfektna.
Nadik,

Perfektna

Maximálna spokojnosť, inú už nepoužívam
Nadik ,

Super

Perfektná micelarna voda, odporúčam
Janka MT,

Na velmi citlivu plet

Dlho som hladala nieco na odlicenie velmi citlivej pleti. Konecne micelearka,ktora moju plet vobec nedrazdi.
Aneta,

Perfektní!

Kupovala jsem vždy micelární vodu v drogerii, kamarádka mi doporučila tuto mic vodu z lékárny a odličování se absolutně nedá srovnat, úplně super a to mám citlivou pokožku.

Eucerin Exkluziv Klub registrace

Staňte se členem!

 • Nabízíme užitečné informace, jak správně pečovat o různé typy pleti. 
 • Budete dostávat zprávy o novinkách a výhodných akčních nabídkách jako první.
 • Můžete se účastnit soutěží a exkluzivních testování produktů zdarma.
   

eucerin klub

Registrační formulář