Pěnivý čisticí pleťový výrobek od značky Eucerin
 • (0)
Napsat recenzi

DermatoCLEAN [HYALURON] Čisticí micelární pěna

Pro všechny typy pleti

Jemná, ale účinná micelární pěna, která odstraňuje nečistoty a voděodolný make-up. Obohacená o hydratační složky, které pleť čistí, aniž by ji vysušovaly. Vhodná pro každodenní použití a pro citlivou pleť.

Micelární pěnový čisticí přípravek

Eucerin DermatoCLEAN [HYALURON] Čisticí micelární pěna je jemný, ale účinný čisticí pleťový výrobek. Jemně, ale důkladně v jednom kroku odstraňuje nečistoty, make-up a nadbytečný kožní maz, aniž by pleť vysušovala a prokazatelně také odstraňuje voděodolné přípravky na opalování na obličej s velmi vysokým slunečním ochranným faktorem. (1)

Náš pěnový čisticí pleťový přípravek je první micelární pěnou, která kombinuje extra jemný čisticí komplex s kyselinou hyaluronovou a dalšími hydratačními složkami přírodního původu, a tak pleti pomáhá zachovat si svoji přirozenou hydratační rovnováhu. Zanechává pleť čistou, hydratovanou, jemnou, zmatněnou a svěží.

Eucerin DermatoCLEAN [HYALURON] Čisticí micelární pěna je vhodná pro všechny typy pleti. Klinické a dermatologické testy prokázaly, že je vhodná pro citlivou pleť.

 

1) In vitro testy společnosti Beiersdorf při používání Eucerin Vysoce ochranného krému na opalování na obličej Sensitive Protect SPF 50+

Klinické studie

Klinické a dermatologické studie prokázaly velmi dobrou účinnost a snášenlivost i u citlivé pleti, včetně citlivé pleti okolo očí.

KLÍČOVÉ ZÁVĚRY

Společnost Beiersdorf provedla uživatelskou studii u 160 žen ve věku od 25 do 50 let (1). Po dvou týdnech pravidelného používání uvedly následující výsledky: 

 • Má příjemnou konzistenci: 100% 
 • Čistí důkladně a účinně: 99% 
 • Je šetrná k pleti: 99% 
 • Má pleť se cítí hydratovaná: 99% 
 • Zanechává pleť hydratovanou: 99% 
 • Osvěžuje moji pleť: 99% 
 • Nepřipravuje moji pleť o hydrataci: 98% 
 • Odstraňuje voděodolný make-up: 98% 
 • V jednom kroku jemně čistí, zklidňuje a odstraňuje make-up: 98% 

In vitro testy při používání Eucerin DermatoCLEAN a Eucerin Vysoce ochranného krému na opalování na obličej Sensitive Protect SPF 50+ ukázaly, že čisticí pěna účinně odstraňuje voděodolné pleťové opalovací přípravky (2)

1 Výzkum společnosti BDF, uživatelská studie, srpen 2019
2 Výzkum společnosti BDF, údaje v souboru

Před a po odstranění přípravku na opalování DermatoCLEAN [HYALURON] Čisticí micelární pěnou
Před a po použití micelárního čisticího výrobku

Ingredience

Použití

Pleť čistěte ráno a večer:

 • Pěnu si pumpičkou stříkněte do dlaně. 
 • Konečky prstů naneste na obličej, krk a dekolt.
 • Před použitím si můžete navlhčit obličej, není to však nutné.
 • Omyjte teplou vodou.

 

Jak používat jemnou čisticí pěnu

Pro vaši každodenní péči

Čisticí pleťové výrobky pro citlivou pleť

Pleť důkladně vyčistěte vhodným čisticím pleťovým přípravkem řady Eucerin DermatoCLEAN [HYALURON]. Pokud nosíte voděodolnou řasenku, odličte ji před čištěním pomocí Eucerin DermatoCLEAN Odličovače očí.

 
Naneste anti-age hydratační krém

Dále použijte odpovídající denní či noční hydratační krém a oční krém. V závislosti na potřebách vaší pleti doporučujeme následující výrobkové řady:

Pokud chcete použít Eucerin Hyaluron-Filler Hyaluronovou intenzivní masku, Eucerin Hyaluron-Filler Hydratační Booster nebo Eucerin Hyaluron-Filler Vitamin C Booster, naneste je jako první pod hydratační krém

Dále v případě potřeby použijte sluneční ochranu.

Jako doplňující sluneční ochranu si vyberte výrobek z našeho rozsáhlého sortimentu Eucerin Sluneční ochrany. Pro okamžitou korekci nedokonalostí pleti doporučujeme Eucerin Hyaluron-Filler CC krém SPF15 světlý nebo středně tmavý.

 

Použijte tento výrobek, pokud …

Vyzkoušejte jiný výrobek, pokud ...

Hledáte jemný pěnový čisticí pleťový výrobek pro každodenní použití vhodný pro všechny typy pleti včetně citlivé pleti.

 

Chcete čisticí pleťový výrobek, který vaši pleť účinně vyčistí, aniž by ji vysušoval.
Hledáte čisticí pleťový výrobek, který zanechá vaši pleť hydratovanou.
Hledáte čisticí pleťový výrobek, který odstraňuje voděodolný make-up.
Hledáte čisticí pleťový výrobek, který odstraňuje voděodolné přípravky na opalování.
Hledáte ideální čisticí pleťový výrobek, který vaši pleť připraví na vstřebání účinných látek ve vašich pečujících přípravcích.

Hledáte čisticí pleťový výrobek pro každodenní použití, který po použití opláchnete, ale dáváte přednost gelové konzistenci: Vyzkoušejte Eucerin DermatoCLEAN [HYALURON] Čisticí pleťový gel vhodný pro normální až smíšenou pleť.

Preferujete micelární vodu. Doporučujeme Eucerin DermatoCLEAN [HYALURON] Čisticí micelární vodu 3 v 1, která je vhodná pro všechny typy pleti.

Rádi používáte micelární vodu, ale máte aknózní pleť:

Eucerin DERMOPURE Micelární voda byla vyvinuta speciálně pro pleť se sklony k nedokonalostem a akné.

Chcete odlíčit rezistentní voděodolnou řasenku.

Před čištěním pleti doporučujeme použít Eucerin DermatoCLEAN Odličovač očí.  

Máte suchou pleť a hledáte čisticí pleťový výrobek s konzistencí krémového mléka:

Často kladené otázky

Co znamená micelární?

Micely jsou mikroskopické, kulovité shluky povrchově aktivních molekul. Každá surfaktantová molekula má hydrofilní (vodomilné) část, která je přitahována molekulami vody a hydrofobní (vodoodpudivý) část, která vodu odpuzuje a současně se váže na olej a mastnotu v nečistotách. Tyto protichůdné síly uvolňují nečistoty a vylučují je do vody, kterou otřeme do odličovacího tamponu. Micelární čisticí přípravky se používají bez vody a jsou vhodné zejména pro citlivou pleť.

Odličuje tato micelární pěna i rezistentní řasenku nebo voděodolný oční make-up?

Ano, Eucerin DermatoCLEAN [HYALURON] Čisticí micelární pěna odstraňuje voděodolný oční make-up, aniž byste museli oči pracně třít. Pokud nosíte velmi odolnou řasenku, doporučujeme ji nejprve odstranit pomocí Eucerin DermatoCLEAN Odličovače očí.

Jaký je nejlepší čisticí pleťový výrobek pro moji pleť?

Zaprvé, vyberte si čisticí pleťový výrobek, který je vhodný pro váš typ a stav pleti a má prokázanou schopnost čistit účinně, ale šetrně. Zadruhé, vyberte si výrobek, který budete rádi používat - každý dáváme přednost jiné konzistenci a jinému způsobu čištění pleti. Značka Eucerin nabízí ucelenou řadu čisticích pleťových výrobků pro různé typy pleti a s různou konzistencí. Přečtěte si více v našem článku Čištění a tonizace: Jak zvolit ten nejlepší čisticí pleťový výrobek pro moji pleť?

Jak často bych měla pleť obličeje čistit?

Doporučujeme pleť čistit ráno a večer. Mazové žlázy ve vaší pleti produkují kožní maz - mastnou látku, která pleť chrání před vysušováním - a to během dne i přes noc. Ranní čištění je důležité pro odstranění tohoto kožního mazu. Večer je třeba zbavit pleť kožního mazu, potu, nečistot a make-upu, který nosíte. Vyčištěná pleť také lépe vstřebává účinné složky ve vašich pečujících výrobcích.

Musím po čištění použít pleťovou vodu?

V ideálním případě ano. Eucerin DermatoCLEAN [HYALURON] Čisticí pleťová voda je důležitým posledním krokem vašeho pravidelného čištění pleti. Pleťová voda pomáhá obnovit optimální pH vaší pleti a zanechává pleť svěží a připravenou plně absorbovat účinné látky ve vašich pečujících přípravcích. A protože naše DermatoCLEAN [HYALURON] Čisticí pleťová voda je bez alkoholu a obsahuje kyselinu hyaluronovou, je šetrná k vaší pleti a přispívá k podpoře její hydratace. 

 

Eucerin DermatoCLEAN [HYALURON] Šetrné, ale účinné čištění pro citlivou pleť

Důkladné každodenní čištění je prvním krokem v účinné péči o pleť. Čištění pleti ráno i večer odstraňuje nečistoty, make-up a přebytečný kožní maz a tonizace pomáhá obnovit přirozené pH pleti. Čistá pleť je lépe schopna vstřebávat účinné látky v pečujících přípravcích. 

Eucerin DermatoCLEAN [HYALURON] je komplexní řada čisticích pleťových výrobků, které vyhovují všem typům pleti a požadavkům spotřebitelů: čisticí pleťový gel, čisticí pleťové mléko, čisticí micelární pěna a čistící micelární voda spolu s čistící pleťovou vodou a odličovačem očí. 

Řada jemných, ale účinných výrobků byla vyvinuta speciálně tak, aby nevysušovala pleť. Čistící přípravky Eucerin kombinují extra jemný čisticí komplex s kyselinou hyaluronovou a dalšími hydratačními složkami přírodního původu, a tak pleti pomáhají zachovat si svoji přirozenou hydratační rovnováhu. 

Klinické a dermatologické testy prokázaly, že všechny výrobky v této řadě jsou vhodné pro citlivou pleť. Zanechávají pleť čistou a jemnou.


Celkové hodnocení
 • (0)
0 z 5 bodů / 0 recenzí
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Stále se snažíme zlepšovat naše výrobky.
Sdělte nám svůj názor a ohodnoťte náš výrobek.

Eucerin Exkluziv Klub registrace

Staňte se členem!

 • Nabízíme užitečné informace, jak správně pečovat o různé typy pleti. 
 • Budete dostávat zprávy o novinkách a výhodných akčních nabídkách jako první.
 • Můžete se účastnit soutěží a exkluzivních testování produktů zdarma.
   

eucerin klub

Registrační formulář