Vědečtí pracovníci v laboratoři

Vědecké pozadí řady Eucerin Hyaluron-Filler Urea

Značka Eucerin má za sebou již dlouhou historii objevování inovativních účinných látek. Řada Hyaluron-Filler Urea je kombinací dvou účinných složek používaných značkou Eucerin: urey, která působí proti příznakům suché pleti, a kyseliny hyaluronové, která vyhlazuje povrch pleti a redukuje jemné linky i vrásky. Alexander Filbry, PhD., vedoucí vývoje produktů tělové kosmetiky Eucerin, se podílel na vývoji řady Hyaluron-Filler Urea.

Eucerin Hyaluron-Filler Urea - řešení proti vráskám pro velmi suchou pleť

Suchá pleť a stárnutí spolu úzce souvisejí; s rostoucím věkem je totiž pleť náchylnější k vysušování, a čím je pleť sušší, tím více u ní dochází k tvorbě vrásek a je bledší. Naše dosud nejúspěšnější účinná látka - urea - prokázala svoji účinnost proti suché pleti již od uvedení prvních výrobků na trh před více než třemi desítkami let.

Eucerin byl jednou z prvních značek, která nabídla řešení pro suchou pleť s využitím urey. 

Urea je účinná složka, která je hojně využívána již od sedmdesátých let 20. století. Další významnou účinnou látkou je kyselina hyaluronová, klíčová složka všech výrobků Eucerin Hyaluron-Filler Urea.


Věděli jsme, že naši zákazníci vyžadují nejen účinné výrobky, ale také kosmeticky příjemné textury. Naše expertízu jsme proto zaměřili k nalezení té nejlepší kombinace složek, abychom tento požadavek dokázali splnit.

Výzkumné centrum společnosti Beiersdorf v Hamburku
Výzkumné centrum společnosti Beiersdorf v Hamburku
Vědečtí pracovníci v laboratoři
Vědečtí pracovníci z mnoha specializovaných oborů přispívají svými odbornými znalostmi.

Náš výzkumný tým objevil, že kyselina hyaluronová s dlouhým řetězcem pomáhá vyhladit povrch pleti s jemnými linkami téměř okamžitě po použití, a že kyselina hyaluronová s krátkým řetězcem vyplňuje pleť, neboť hydratuje i hlubší vrstvy epidermis. Jejich použití v pleťovém krému v kombinaci s ureou jako přirozeným hydratačním faktorem pomáhá redukovat jemné linky i výrazné vrásky.

Tato kombinace dvou typů kyseliny hyaluronové se stala cennou účinnou složkou přípravků značky Eucerin, také při použití s ureou. Díky tomu řada Eucerin Hyaluron-Filler Urea bojuje jak proti vysušování pleti, tak proti jejímu stárnutí v jediné a snadné aplikaci.

Účinek urey a kyseliny hyaluronové na pleť

Další výzkum ukázal, že kombinace kyseliny hyaluronové a urey vytvořila vynikající řešení pro pleť s výraznějšími známkami stárnutí danými suchostí pleti.

Alexander Filbry, PhD., vedoucí vývoje tělové kosmetiky Eucerin

Výzkum prokázal, že složení pleťových krémů Eucerin Hyaluron-Filler Urea intenzivně hydratuje suchou pleť pro zářivější a mladší vzhled. Celá řada Eucerin Hyaluron-Filler Urea je také nekomedogenní, bez parfemace a barviv pro minimalizaci podráždění pleti.

"KLINICKÉ STUDIE DENNÍHO KRÉMU HYAL-UREA - Hodnocení kožní snášenlivosti 100 % uvedlo velmi dobrá nebo dobrá NOČNÍHO KRÉMU - Hodnocení kožní snášenlivosti 100 % uvedlo velmi dobrá nebo dobrá OČNÍHO KRÉMU - Hodnocení kožní snášenlivosti 86,7 % uvedlo velmi dobrá nebo dobrá"

Testování složení řady Hyaluron-Filler Urea v dermatologických studiích - u dobrovolníků průměrného věku 50 let, se suchou pletí a vráskami, prokázalo, že přípravky nezmírňovaly pouze suchost a intenzitu vrásek, ale také významně redukovaly olupování, pocit napětí a svědění. Kožní snášenlivost byla dále prokázána v klinických studiích na pacientech s atopickým ekzémem a lupénkou.

S plným nasazením a odhodláním posunout hranice dermatologické péče a na základě důkladného porozumění přání zákazníků přišli odborníci značky Eucerin s kombinací účinných složek, které jsou nyní všeobecně uznávanou součástí péče proti stárnutí pleti s prokazatelnými účinky.

Eucerin Exkluziv Klub registrace

Staňte se členem!

  • Nabízíme užitečné informace, jak správně pečovat o různé typy pleti. 
  • Budete dostávat zprávy o novinkách a výhodných akčních nabídkách jako první.
  • Můžete se účastnit soutěží a exkluzivních testování produktů zdarma.
     

eucerin klub

Registrační formulář